Diskuze o projektu zbudování sanatoria zabývajícího se léčbou hladem a syrovou stravou


Vítejte na našem webu

Kdokoliv chce jakýmkoliv způsobem přispět ke vzniku sanatoria zaměřeného na léčbu hladem a syrovou stravou, může se zde vyjádřit.


Diskusní téma: Sanatorium

Datum: 15.02.2013

Vložil: Co to je ??

Titulek: Re: Tvoj život

To co tady vykládač je chujovina, je to opět jeden z dalších blábolů a blbnutí lidí, kteří jsou nemocní a ty a tvůj kámoš Maroš Kamenca je blbnete a vrážíte jim ddo hlavy nesmyslné klíny. Léčba v nemocnici, potažmu u lékaře je důležitá a pokud je účinná tak léčí. Milí dva chlapci, pokud budete oblbovat nemocné lidi, dostanete se do kriminálu, podání trastního oznámení je velmi jednoduché :-) Masírujte těla, ale opovažte se léčit!! Oba jste nablbaný až je to hrůza.

—————

Datum: 07.05.2011

Vložil: amad2@post.cz

Titulek: Re:

Německo se mi líbí víc, podle mě je tam více slušnosti a svobody toto zrealizovat. Pokud nepřekračujete zákony, dodržujete hygi předpisy (náročné, chtělo by to získat nějakého odborníka z Německa), a neděláte "haló", tak problém nehrozí. Naopak rychle získáte "movitou klientelu". Němci jsou na toto podle mě větší fandové, více si hledí zdraví a zajímají se o něj, minimálně někteří. Je tam také šance rychleji získat nebo půjčit si peníze/dary od podobně naladěných Němců.
Německo = také výhoda použití českých nákladů, ale německých příjmů.

Pak už to později stačí okopírovat v Praze, Brně , nebo naopak v neobydleném regionu (nějaký bývalý větší objekt v přírodní rekreační oblast).


Je pravda, že pharma si hlídá alternativu. Ale!!!:

1) Pharma si hlídá až projekty, které mají potenciál jim ubrat miliardy na ziscích, nikoli nějaké sanatorium.

2) Strach z tohoto často bývá přemrštěný. Jsou lidi, co tvrdě a veřejně pracují proti systému... a hle, nic se jim nestalo, nikdo je nezabil... Občas dostanou výhružku, občas je někdo sleduje, snaží se jim naházet klacky pod nohy, ale nic víc.
Ono ani ti agenti nejsou úplně padlí na hlavu. To že pracují jako agenti, automaticky neznamená, že se 100% vzdali svobodné vůle rozhodovat o tom, co je morální a správné a a co ne. Spousta z nich je schopná napsat ostré dopisy, ale to je vše. Ono to totiž často stačí, takže to tak jen zkouší. A pokud na to někdo nereaguje, tak se s tím prostě přestanou, netroufnou si výhružky fyzicky naplnit, nechtějí riskovat vězení.

Podívejte se na takového šéfa FBI. Sice si nemůže dovolit říci pravdu natvrdo, ale je ochoten nedělat pudlíka CIA a Pentagonu. Již od roku 2006 vymazala FBI ze svých stránek u Bin-Ladina informaci, že je zodpovědný za útoky z 11.září; s odůvodněním, že nejsou pro to žádné důkazy. Čekali byste toto u druhé nejvýznamější US bezpečnostní agentury, v době, kdy 10 let USA žijí a vyzískávají výhody stíháním BinLádína?
Přesvědčte se sami, ten popis u Ládína je tam už dlouho. Žádné WTC, jen malý incident v Africe v r 1998:
https://www.fbi.gov/wanted/wanted_terrorists

3) Je spousta alternativních lékařů a alternativních léčebných zařízení, které prostě dlouhodobě úspěšně fungují. Protože neskočili na špek strach nahánějící mysli. Prostě se na takové myšlenky vykašlali; a pokud se něco objevilo, reagovali jako z doporučení z Hovorů s Bohem: "Čeho se bojíte, to přitahujete; na co se Díváte, to zmizí".
Když se setkáte s odporem, stačí se na dotyčného dívat NE jako na zlovolnou osobu, ale jako na vnitřně vystrašeného člověka, jako kdyby to bylo nějaké vystrašené dítě, jako na "ubožáka", který nedokázal naplnit sám Sebe, ale zmohl se pouze na poslouchání příkazů kohokoli z důvodu peněz a strachu být sám sebou. Když se tak na něho tak budete díváte, pak vás neovládne zlost, nenávist a boj se zlem, ale budetě vědět, jak se k němu zachovat. Jako k vystrašenému dítěti. :)

4) Dobrá metoda, jak se vyhnout útokům protistrany: Spousta úspěšných alternativců odrazí útoky jen tím, že nedává protistraně šance-záminky:
Když je člověk dobře a relativně normálně oblečený, upravený, vyrovnaný, má dobré vztahy s ostatními, dokáže se přesně a dobře vyjadřovat a vystupovat,
na slovní náznaky útoku reaguje spíše nápomocným úsměvem apod., ...
...tak protistrana nemá možnost, jak se po nich svést či veřejně zkompromitovat!
Ani nemůže, protože pokud by se ho snažili veřejně zkompromitovat, tak pak by později veřejnost zjistila, že byla snaha zkompromitovat vlastně ušlechtilé a slušné, třebaže trochu podivínské lidi, kteří nekradou, nevraždí, nefetují... a tak by se to vlastně obrátilo úplně proti té protistraně. A protistrana toto moc dobře ví, takže toto je velmi dobrá obrana, nebo spíše prevence.

5) Dobrá metoda, jak se vyhnout útokům protistrany: Rozdíl mezi těmi, co semlela protistrana a mezi těmi, co v pohodě jedou, je tento:
Ti neúspěšní se snažili "bojovat za pravdu", tj oslovovali především lidi typu "ovce" ve snaze je přesvědčit. Ale neměli šanci proti velkému stádu ovcí plus velká ovčí masmédia.
Ti úspěšní se řídili heslem "Nebojuj proti zlu, ale Posiluj dobro". Nesnažili se přesvědčovat ovce, ale začali naopak cílit hlavně na ty, kteří jsou jim nejblíže, kteří už něco slyšeli nebo znají, ale hledají třeba jen podporu apod.
Tím získali klienty, kteří se na ně usmívali, byli jim maximálně a všetraně nápomocni a podporovali je. Autoři projektů naopak získávali pozitivní zětnou vazbu a vnitřní pohon (že to má smysl). Jejich projekt se rozrůstal, veřejnost a masmédia si je pak sama našla a vyžádala. Pak už nebylo možné jej zlomit zvýšeným odporem, protože už to byl vnitřně sebevědomý a zažitý projekt, který znal sám sebe, svou cenu a své možnosti. A měl dostatečnou podporu veřejnosti, a lidi by se moc zlobili, kdyby pharma lobby udělala na ně nyní zátah.
Příklad https://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=11773

Jsou i jiné možnosti, ty se vás ale netýkají, ale jen uvedu pro příklad z oblasti "nevyčerpatelných" (v uvozovkách!) zdrojů energie:
Část velké firmy Google je elektricky zásobována několika kusy převratných alternativních zdrojů el energie. Takové malé kostky, ale dá to hodně el energie za velmi malou cenu.
Kdyby tato firma je začala nabízet jako levné el. zdroje pro všechny, energetická lobby ve vidině ztráty multimiliard by rázně zakročila.
Tak to udělali šalamounsky tak, že začali ten přístroj nabízet za horentní sumu cca 800.000 USD. Lobby ví, že za takovou cenu na to dosáhne málokdo, a tak se zklidnila. Zdroj je exponován na světě, pár opravdových nadšenců si k nim informace najde, a po nějaké době, při nějaké krizi, si lidi sami zatlačí na vládu, proč se to už nepoužívá!
Není sice to takto ideální průběh, ale furt je to lepší, než kdyby dopadli tak jak ostatní, tj byli zlikvidováni nebo byl jejich patent odkoupen a dán do sejfu.

Nebojte se lobby; pharma lobby má nyní spoustu práce s jinými mnohem většími ohroženími, a na malé ryby jako vy nemá ani čas, ani lidi, ani finance (spoustu jich vydá v konkurenčním boji).
Spoléhá se na to, že spousta lidí to vzdá, když na ně udělá bububu (pár vyhrůžných dopisů).


Pokud chcete mít úspěšně realizován projekt, musíte si jej dokonale vytvořit/zrealizovat v mysli. Třeba každý den čtvrthodinu věnovat tom, předtavovat si to v mysli, přemýšlet, jak vyřešíte to a to, tyto a jiné detaily.
Představy musí být (převážně) pozitivní! Tedy co a jak technicky, konstrukčně a organizačně zařídit apod., ne typu "co budu dělat, když mi někdo začně vyhrožovat". Takové alternativy můžete probírat v mysli také (patří to k věci se připravit), ale musí to být výrazně menšinové. Projektovat v mysli a předtsvivosti projekt tak, jako kdyby to šlo jako po másle, jako kdybyste projekt už realizovali.
Taky není špatné vyjádřit Bohu dopředu vděčnost za budoucí úspěšnou realizaci a vedení Učí to kniha Hovory s Bohem (DNW) nebo Svět bez hranic (Vitale).

Pokud si takto dlouhodobě vyprojektujete v mysli projekt, který bude vyprojektován i s detaily,...
tak peníze, dary, lidé, organizace apod sami přijdou a věci sami půjdou!

Mluvím o mysli, ale spíše než nějaké přemýšlení je to práce s intuicí. Přemýšlení je zde jen nástroj - takové virtuální rýsovací prkno :)
Toto "projektování" nevylučuje použít okamžité nápady. Toto projektování v mysli má pouze zabranovat tomu, aby byl projekt chaotický a křehký jako domeček z karet. I když se vytváří konkrétní projekt s konkrétními rysy, nebrání použít momentální nápady a příležitosti. Toto projektování jen má za úkol zabránit, aby celý projekt vytvrvale běžel, nesesypal se při nejbližím problému.

Pokud to uděláte naopak, tj že nebudete takto projektovat v představivosti,
ale budete postupovat stylem, že až se objeví nějaké základní peníze, tak najednou začnete něco řešit a shánět, tak to byste nejspíše skončili tak, že se pohádáte kvůli nějakým detailům, nebo vám to celé pohoří na nějakém nevýznamném detailu/chybce.

Na závěr 3-minutové video - základ úspěchu projektu
https://www.ted.com/talks/lang/cze/richard_st_john_s_8_secrets_of_success.html

(Toto si můžete přečíst za měsíc znovu. Budete číst stejný text, ale uvidite jej z jiného úhlu.)

—————

Datum: 17.10.2011

Vložil: Devi

Titulek: Re: Re:

Možná můžete nejen snít a povídat si o snech, ale si to i splnit -na detoxu, hladovce i podpoře /propojením projektů www.yogashrama.cz

—————

Datum: 22.05.2012

Vložil: peter

Titulek: Analyza

perfektni analyza a duchovni podpora.
dekuji za sebe.rad bych vas videl v tymu ktery by celou akci pripravoval...

—————

Datum: 11.10.2012

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Analyza

rada by som sa zapojila do takeho nejakeho zdraveho projektu,uz 20 rokov pracujem so surovou stravou a jej ucinkami,chcela by som skusit pomoct prispiet tejto planete k lepsiemu a dlhsiemu zivotu.

—————

Datum: 10.11.2012

Vložil: Ivan Sirotka

Titulek: Re: Re: Analyza

Ahoj Ivana,
z akého mesta si? Pošli na seba kontakt. Rád sa stretnem. Niečo takéto pripravujem.
Pekný deň!
IvanSirotka@mandiinvest.sk

—————

Datum: 05.02.2011

Vložil: Pavel

Titulek: Tak co ? Uděláme něco ?

...nebo budeme jen povídat ?
Medializace, WEB stránky, operační systémy systémy veškeré software vybavení a počítače včetně kabeláže dodám ZDARMA.

—————

Datum: 17.02.2011

Vložil: Terezka

Titulek: Re: Tak co ? Uděláme něco ?

Udělějme něco :) také bych podpořila tento projekt všemi svými silami..

—————

Datum: 17.04.2011

Vložil: Peter

Titulek: Re: Tak co ? Uděláme něco ?

Je to dobrý nápad, narazí ale na postoj "oficialních medicínských kruhů akademických " , farmalobby , potravinářské lobby atd...nehledě na politiky, jsem ve zdravotnictví činný a i postoj zdravotníků mě někdy hluboce zaráží...nicméně jsem také pro , je to na setkání

—————

Datum: 04.05.2011

Vložil: Dana M.

Titulek: Re: Tak co ? Uděláme něco ?

Založení sanatoria je můj životní sen
ale náklady mě přijdou astronomické
chtěla bych aby bylo přístupné každému
kdyby měl každý pojištěný člověk
možnost volby mezi alternativou
a alopatickou léčbou byl by samozřejmě zajištěn zdroj příjmů
ale je to utopie nejen v našem státě
rozhodně jsem pro setkání už jenom
proto že bych vás všechny ráda poznala nejvděčnější bych byla
za Prahu Dana

—————